Choose a draw :

SB Boys U14 Round 01

01 Name Pts Rank
red LUKE HEFLIN
white KAIDEN LIETO
yellow CYAN BATHA
blue
02 Name Pts Rank
red VAN PETROVIC
white JAKE MAKI
yellow COOPER SCHMARR
blue
03 Name Pts Rank
red DYLAN SCHMARR
white KANE TURALDE
yellow JAKE MAKI
blue

SB Boys U14 Round 02

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

Choose a draw :

SB Menehune Boys Round 01

01 Name Pts Rank
red JACKSON DORIAN
white MILO ROSSMAN
yellow TOSH STRATTON
blue ISAIAH AOKI
02 Name Pts Rank
red DIESEL BUTTS
white MAX GERMOND
yellow MAKOA AU HOON
blue
03 Name Pts Rank
red EVAN DELANEY
white DYLAN KIRKHILL
yellow CRUZ LEMES
blue

SB Menehune Boys Round 02

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue
02 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

SB Menehune Boys Round 03

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

Choose a draw :

SB Open Men Round 01

01 Name Pts Rank
red AARON WITT
white LUKE HEFLIN
yellow TRAE TANOAI
blue KROSS BRODERSON
02 Name Pts Rank
red NAKOA KUAMO'O MENDIO
white CHRISTIAN ENNS
yellow HONU LONGLEY
blue DYLAN SCHMARR
03 Name Pts Rank
red MILO ROSSMAN
white TOSH STRATTON
yellow KAMISESE PULOTU
blue ISAIAH AOKI
04 Name Pts Rank
red CYAN BATHA
white SAM FENWICK
yellow OCEAN DONALDSON
blue COOPER SCHMARR

SB Open Men Round 02

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue
02 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

SB Open Men Round 03

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

Choose a draw :

SB Boys U16 Round 01

01 Name Pts Rank
red TONY NUNEZ
white TRAE TANOAI
yellow HUNTER CHUN FAT
blue
02 Name Pts Rank
red KADE KETCHESON
white HONU LONGLEY
yellow
blue

SB Boys U16 Round 02

01 Name Pts Rank
red KADE KETCHESON
white HONU LONGLEY
yellow
blue

Choose a draw :

SB Girls U18 Round 01

01 Name Pts Rank
red CAROLYN ORR
white SOPHIA CARLUCCI
yellow RUMOR BUTTS
blue CHLOE SMITH
02 Name Pts Rank
red MALAIKA BISHAW
white TEGAN HARRS
yellow STARSEA KAHIKINA
blue

SB Girls U18 Round 02

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

Choose a draw :

LB Open /SrMen/Grand Round 01

01 Name Pts Rank
red WESLEY MOORE
white PUNA MOLLER
yellow COOPER SCHMARR
blue
02 Name Pts Rank
red VAN PETROVIC
white MAX GERMOND
yellow EDDIE PIEPER
blue

LB Open /SrMen/Grand Round 02

01 Name Pts Rank
red
white
yellow
blue

Choose a draw :

SB Boys U18 Round 01

01 Name Pts Rank
red NAKOA KUAMO'O MENDIO
white JESSE KIRKHILL
yellow OCEAN DONALDSON
blue

Choose a draw :

SB Open Women Round 01

01 Name Pts Rank
red SOPHIA CARLUCCI
white KICHO ONAGA
yellow MALAIKA BISHAW
blue CHLOE SMITH

Choose a draw :

SB Mene Girls Round 01

01 Name Pts Rank
red SOPHIA CARLUCCI
white
yellow
blue

Choose a draw :

LB Open Women Round 01

01 Name Pts Rank
red SHOLA KAHIAPO
white CHLOE MARTINS
yellow
blue

Choose a draw :

SB Women Round 01

01 Name Pts Rank
red DANIELLE FENWICK
white KICHO ONAGA
yellow CHLOE MARTINS
blue KAHANU

Choose a draw :

SUP Open Round 01

01 Name Pts Rank
red COOPER SCHMARR
white CHAD KALELE
yellow
blue

Choose a draw :

Sb Senior Men/Master Round 01

01 Name Pts Rank
red AARON WITT
white CHRISTIAN ENNS
yellow WESLEY MOORE
blue ETHAN WATERMAN

Choose a draw :

SB Grand Masters Round 01

01 Name Pts Rank
red BRANDON HICKMAN
white SAM FENWICK
yellow DAVE SMITH
blue

Choose a draw :

Choose a draw :

test FINAL

01 HEAT ON Pts Rank
red 1
white 2
yellow 3
blue 4