Choose a draw :

Men Round 01

01 Name Rank
red CONNOR BAXTER (HI) 1st
white BERND ROEDIGER (HI) 2nd
yellow KENNY KANEKO (JP) 6th
blue LINCOLN DEWS (AUS) 3rd
black GIORGIO GOMEZ (USA) 5th
pink JEFFREY SPENCER (HI) 4th
02 Name Rank
red JAKE JENSEN (AUS) 5th
white JAMES CASEY (AUS) 1st
yellow MO FREITAS (HI) 2nd
blue MATT NOTTAGE (AUS) 4th
black KODY KERBOX (HI) 3rd
pink BART DE ZWART (NED) 6th
orange THOMAS SHILLACI (HI) 7th
03 Name Rank
red ARTHUR ARUTKIN (FR) 3rd
white MICHAEL BOOTH (AUS) 4th
yellow SLATER TROUT (USA) 5th
blue TRAVIS GRANT (HI) 2nd
black JOSH RICCIO (USA) 1st
pink KAEO ABBEY (HI) 7th
orange FINN SPENCER (HI) 6th
04 Name Rank
red CASPER STEINFATH (DK) 2nd
white LEONARD NIKA (IT) 4th
yellow RYAN FUNK (HI) 6th
blue TOBY CRACKNELL (AUS) 1st
black KAWIKA KINIMAKA (HI) 5th
pink ETHAN KOOPMANS (RSA) 3rd

Men Round 02

05 Name Rank
red JEFFREY SPENCER (HI) 5th
white MATT NOTTAGE (AUS) 2nd
yellow SLATER TROUT (USA) 1st
blue KAWIKA KINIMAKA (HI) 6th
black KENNY KANEKO (JP) 3rd
pink BART DE ZWART (NED) 4th
orange KAEO ABBEY (HI) 7th
06 Name Rank
red MICHAEL BOOTH (AUS) 4th
white LEONARD NIKA (IT) 2nd
yellow GIORGIO GOMEZ (USA) 3rd
blue JAKE JENSEN (AUS) 6th
black FINN SPENCER (HI) 5th
pink RYAN FUNK (HI) 1st
orange THOMAS SHILLACI (HI) 7th

Men Round 03

07 Name Rank
red CONNOR BAXTER (HI) 2nd
white MO FREITAS (HI) 3rd
yellow ARTHUR ARUTKIN (FR) 1st
blue ETHAN KOOPMANS (RSA) 5th
black SLATER TROUT (USA) 4th
pink GIORGIO GOMEZ (USA) 6th
orange 7th
08 Name Rank
red JAMES CASEY (AUS) 6th
white BERND ROEDIGER (HI) 5th
yellow KODY KERBOX (HI) 1st
blue TOBY CRACKNELL (AUS) 2nd
black MATT NOTTAGE (AUS) 3rd
pink LEONARD NIKA (IT) 4th
orange 7th
09 Name Rank
red JOSH RICCIO (USA) 6th
white TRAVIS GRANT (HI) 3rd
yellow LINCOLN DEWS (AUS) 2nd
blue CASPER STEINFATH (DK) 1st
black RYAN FUNK (HI) 4th
pink KENNY KANEKO (JP) 5th
orange 7th

Men SEMI-FINAL

10 Name Rank
red ARTHUR ARUTKIN (FR) 3rd
white TOBY CRACKNELL (AUS) 2nd
yellow LINCOLN DEWS (AUS) 6th
blue MO FREITAS (HI) 1st
black TRAVIS GRANT (HI) 5th
pink RYAN FUNK (HI) 4th
11 Name Rank
red KODY KERBOX (HI) 3rd
white CASPER STEINFATH (DK) 2nd
yellow CONNOR BAXTER (HI) 1st
blue MATT NOTTAGE (AUS) 4th
black SLATER TROUT (USA) 6th
pink LEONARD NIKA (IT) 5th

Men LOSER-FINAL

12 Name Rank
red RYAN FUNK (USA) 5th
white MATT NOTTAGE (AUS) 4th
yellow TRAVIS GRANT (AUS) 2nd
blue LEONARD NIKA (ITA) 6th
black LINCOLN DEWS (AUS) 1st
pink SLATER TROUT (USA) 3rd

Men FINAL

13 Name Rank
red MO FREITAS (HI) 2nd
white CONNOR BAXTER (HI) 3rd
yellow TOBY CRACKNELL (AUS) 5th
blue CASPER STEINFATH (DEN) 1st
black ARTHUR ARUTKIN (FRA) 6th
pink KODY KERBOX (HI) 8th
orange LINCOLN DEWS (AUS) 4th
green TRAVIS GRANT (AUS) 7th

Choose a draw :

Women Round 01

01 Name Rank
red FIONA WYLDE (USA) 2nd
white CANDICE APPLEBY (USA) 5th
yellow SONNI HONSCHEID (GET) 6th
blue MANCA NOTAR (SLV) 8th
black LARA CLAYDON (HI) 7th
pink ANNIE REICKERT (HI) 3rd
orange TERRENE BLACK (AUS) 1st
green IZZI GOMEZ (USA) 4th

Women Round 02

01 Name Rank
red FIONA WYLDE (USA) 1st
white CANDICE APPLEBY (USA) 5th
yellow SONNI HONSCHEID (GER) 3rd
blue MANCA NOTAR (SLV) 8th
black LARA CLAYDON (HI) 6th
pink ANNIE REICKERT (HI) 4th
orange TERRENE BLACK (AUS) 2nd
green IZZI GOMEZ (USA) 7th

Women Round 03

01 Name Rank
red FIONA WYLDE (USA) 6th
white CANDICE APPLEBY (USA) 5th
yellow SONNI HONSCHEID (GER) 7th
blue MANCA NOTAR (SLV) 8th
black LARA CLAYDON (HI) 3rd
pink ANNIE REICKERT (HI) 1st
orange TERRENE BLACK (AUS) 2nd
green IZZI GOMEZ (HI) 4th